Partnerzy programu Odra Nasz Klub

OKS Odra Opole to Klub z bogatą historią sportową. Największe sukcesy opolskiego klubu to: zwycięstwo w Pucharze Ligi w 1977 roku, 3 miejsce w I lidze (najwyższy poziom rozgrywkowy) w sezonie 1963/64, 5-krotne dotarcie do półfinału Pucharu Polski (1954/55, 1961/62, 1967/68, 1980/81, 2000/01), występy w Europejskim Pucharze UEFA w sezonie 1977/78, Półfinał Pucharu Karla Rappana (Puchar Intertoto) – 1963/64 . OKS Odra Opole odnosiła sukcesy również w piłce juniorskiej, zdobywając Mistrzostwo Polski juniorów w 1972 oraz Wicemistrzostwo Polski juniorów w latach 1968, 1976, 1981 r. 

Odra Opole przez swoje 75 lata kształtowała kolejne pokolenia zawodników, ale i tysiące kibiców sportowych. Niezależnie od dobrych czy gorszych czasów, sukcesów czy nieuniknionych porażek, Klub zawsze mógł liczyć na Państwa. To kibice zawsze napędzali do działania, wspierali, krytykowali, pomagali. Odra Opole to nasze wspólne dobro. Tak też było w czasach jednego z kryzysów Klubu kiedy ówcześni zawodnicy, trenerzy, działacze oraz kibice wyszli z inicjatywą Odra Mój Klub. Wówczas zaangażowanie społeczności wokół Odry było odczuwalne i pomogło stanąć na równe nogi. Dzisiaj jesteśmy na kolejnym etapie budowy silnego Klubu. Klubu opartego o wielką społeczność wspierającą Odrę i wspólnie z nami budującą nasz niebiesko-czerwony świat. 

OKS ODRA OPOLE S.A. wychodzi z ambitną inicjatywą pn. Odra Nasz Klub, czyli Odra jako wspólnota, w której chcemy funkcjonować, ciesząc się z sukcesów i wspólnie przeżywając porażki czy razem wychodząc z kryzysów, które w sporcie są stałym elementem gry. 

Chcemy żeby Państwo wpierali Klub w najprostszy z możliwych sposobów, otóż prosimy o kupowanie karnetów na wszystkie nasze mecze, a także o wyrabianie kart kibica. Te plastikowe dowody przynależności do Odry będą stanowiły dla Państwa otwartą autostradę do licznych benefitów, które gwarantują liczni Partnerzy Programu. Dla posiadaczy aktualnych karnetów na cały sezon jak i dla posiadaczy kart kibica przygotowane będą liczne zniżki na usługi, zakupy, serwisy, dzięki którym odczują Państwo, że warto być z Odrą nie tylko ze względu na sympatie do Klubu ale i ze względu a korzyści materialne. 

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych dołączeniem do programu zachęcamy do kontaktu:
e-mail: marketing@odraopole.pl
telefonicznie: +48 575 750 475