Istniejąca od 1996 roku firma Pawlak Security Systems jest pierwszą, która przystąpiła do utworzonego niedawno Klubu Biznesu Odry Opole. Z wielką satysfakcją witamy więc pierwszego klubowicza i jesteśmy przekonani, że drogą Pawlak Security podążą kolejne przedsiębiorstwa.

Pawlak Security Systems posiada bogatą ofertę usług w zakresie kompleksowego zabezpieczania mienia. Firma projektuje różnorodne, wielofunkcyjne systemy zabezpieczeń, a także posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji nowych oraz adaptacji i rozbudowy już zainstalowanych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Najnowocześniejsze technologie, rozwiązania techniczne polskie i zagraniczne gwarantują długotrwałość i niezawodność działania. Dokumentacje techniczne, projekty i szkice koncepcyjne powstające w firmie poddane są wszelkim rygorom poufności. Sposób ich tworzenia, przechowywania i deklaracji dokumentów wyklucza możliwość dostania się w niepowołane ręce.

W ofercie firmy znajdują się oferty montażu: systemy sygnalizacji włamania i napadu; telewizji dozorowanej; systemów sygnalizacji pożaru i oddymiania; kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy; nagłośnienia i systemów konferencyjnych; wewnętrznych instalacji telekomunikacyjnych; okablowań strukturalnych.
Firmie Pawlak Security można również zlecić: monitoring systemów; wykonanie projektów technicznych w/w systemów ich prowadzenie, konserwację czy też integrację jak również nadzór inwestorski.

Zapraszamy do korzystania z usług Pawlak Security Systems. Więcej na stronie internetowej firmy – TUTAJ.