Czas na odrobienie zaległości. W środę nasza drużyna rozegra zaległe spotkanie 8 kolejki Fortuna I Ligi. Rywalem podopiecznych Piotra Plewni będzie drużyna Warty Poznań.

Nasz najbliższy rywal ze względu na remont swojego obiektu mecze w roli gospodarza rozgrywa na stadionie Rodan Groklin w Grodzisku Wielkopolskim.

Poznaniacy w imponującym stylu weszli w rozgrywki i po pierwszych pięciu kolejkach mieli na swoim koncie 12 punktów.  W kolejnych trzech rozegranych meczach złapała ich delikatna zadyszka i zdobyli w nich 2 punkty. Przed obecnym sezonem drużyna z Poznania dokonała kilku ciekawych wzmocnień. “Zielonych” zasilił m.in znany z ekstraklasowych występów Łukasz Trałka, czy też dobrze znany z występów przy Oleskiej 51 – Mariusz Rybicki, który dla strony Warty powiedział – Odra Opole niech się odbudowuje, ale dopiero po spotkaniu z nami.

Bilans naszej drużyny obecnie to trzy remisy i pięć porażek. W ostatniej kolejce w meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz po remisie 1:1 zdobyliśmy 3 punkt w obecnym sezonie. Kibice i zawodnicy liczą, że w najbliższej kolejce uda się podwoić dorobek Niebiesko-Czerwonych.

W poprzednim sezonie każdorazowo zwyciężali gospodarze spotkań. Zarówno w Opolu jaki i w Poznaniu padał wynik 2:1 dla gospodarza danego spotkania.

Warta Poznań – Odra Opole 
8. kolejka Fortuna 1 Ligi
środa, 18 września, godz. 20:00, Grodzisk Wielkopolski

Sędziuje: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA strzeli bramkę wynosi 1,43

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda