Partner Meczu Odry Opole to propozycja skierowana dla przedsiębiorców/stowarzyszeń, którzy chcieliby z kibicami Odry Opole przeżywać emocje piłkarskiej przez cały tydzień przygotowujący do meczu oraz w czasie dnia meczowego.

Partner Meczu dotyczy meczu domowego Odry rozgrywanego w Opolu przy ul. Oleskiej 51, które odbywają się zazwyczaj w piątki lub okazjonalnie w soboty. Jesienią 2020 roku rozegrane zostaną następujące:

W ramach umowy marketingowej Odra Opole gwarantuje promocję Partnera Meczu wykorzystując popularność portali społecznościowych Klubu (Facebook – ponad 24.000 użytkowników, Twitter – ponad 4000 obserwujących, Instagram – prawie 7000 obserwujących, strona www.odraopole.pl, ponadto program meczowy, który trafia do rąk wszystkich kibiców, którzy przychodzą na mecz rozgrywany w Opolu w liczbie 1.000 do 3.500 widzów oraz newsletter, który trafia do 1400 skrzynek pocztowych).

Promocja Partnera Meczu nie jest akcją jednorazową, a odbywać się będzie przez cały tydzień meczowy. Promocja Partnera Meczu odbywać się będzie w następującej formie:

– Poniedziałek poprzedzający mecz – ogłoszenie w formie posta na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl o Partnerze Meczu, z charakterystyką działalności, lokalizacją siedziby, profilem i specyfiką działania,

– wtorek lub środa wizyta zawodnika, trenera lub zawodników czy trenerów Klubu w siedzibie Partnera Meczu z czego stworzona jest relacja i w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu, która trafia do wszystkich użytkowników profili klubowych oraz na stronę www.odraopole.pl,

– środa lub czwartek publikacja informacji w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl o cenniku usług świadczonych przez Partnera Meczu,

– piątek lub sobota rano, w dniu meczowym, w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl przypomnienie o Partnerze Meczu,

W dniu meczu rozdawane są nieodpłatne gazetki z programem meczowym, w którym znajduję się informację o Partnerze Meczu oraz osobną rubryką przeznaczoną wyłącznie na promocję Partnera Meczu zawierającą ciekawostkami związane z Partnerem Meczu np. liczba pracowników, historia powstania, używane półprodukty, głównie w liczbach co z pewnością zaciekawi kibiców – potencjalnych klientów Partnera Meczu.

Taka oferta jest nową formą ekspozycji Partnera Biznesowego Klubu i z pewnością ma duży zasięg promocyjny, min. 50 tys. odbiorców.

Dotychczas zaufali nam i zostali partnerami meczu takie firmy jak: COLUMBEX, AUCHAN – Sosnkowskiego, Football World, Stowarzyszenie “Chciej Chcieć”, Szkoła Nauki Jazdy Rally Team, Zakład Komunalny w Opolu, JAKO Polska, WiW Spółka z o.o.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Michał Lech
e-mail: m.lech@odraopole.pl
kom. +48 792 901 471