Daleki wyjazd do Olsztyna czeka niebiesko-czerwonych w najbliższy weekend. Podopieczni Piotra Plewni zagrają o pełną pulę i wesoły powrót do Opola.

     Po zaskakującym zwycięstwie w Łodzi z miejscowym Widzewem, piłkarze Odry zagrają z drużyną walczącą o utrzymanie w lidze i mającą nóż na gardle. Klub z Olsztyna organizuje piknik rodzinny połączony z meczem z Odrą i liczy na doping swoich fanów. Dla Stomilu, który ma 5 punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie to bardzo ważny mecz, ponieważ kolejna strata punktów tylko pogorszy ich sytuację.

     Co ciekawe, po pierwszych 3 meczach na wiosnę wydawało się, że Stomil złapał rytm (remis z Koroną w Kielcach i zwycięstwo z ŁKS-em w Łodzi) i wyjdzie obronną ręką z walki o utrzymanie. Kluczowe miały być dwa kolejne mecze z drużynami ze strefy spadkowej: GKS-em Jastrzębie i Górnikiem Polkowice. Drużyna prowadzona przez trenera Adriana Stawskiego przegrała w obu tych pojedynkach z kretesem. Czara goryczy przelała się po porażce 0:4 z Polkowicami, dla któych było to dopiero 2 zwycięstwo w sezonie! Kwestia utrzymania mocno się skomplikowała a trenerowi Stawskiemu 22 marca br. podziękowano za pracę. Zastąpił go trener Piotr Jacek. Nowy trener „Dumy Warmii” jest znany kibicom futbolu opolskiego, ponieważ do tej pory prowadził III-ligowy MKS-Kluczbork. Nowy szkoleniowiec ma za zadanie utrzymać w Fortuna 1 Lidze swój zespół, ale nawet kibice z Olsztyna, patrząc na wyniki zespołu z Kluczborka, powątpiewają w sukces tej misji. Natomiast prezes Stomilu, pan Arkadiusz Tymiński wierzy w nowego trenera: Wybraliśmy Piotra Jacka, trenera dla którego jest to wielka zawodowa szansa. Trenera, który nie boi się stanąć przed wyzwaniem, które przed nim stoi. Trenera, który zna kilku zawodników z naszej szatni, co w naszym odczuciu skróci czas jego adaptacji z drużyną. Z naszej strony zapewnimy trenerowi, członkom sztabu szkoleniowego oraz zawodnikom wszystko, co niezbędne by walka o utrzymanie w I lidze zakończyła się powodzeniem.

     Mecz z Odrą będzie nie tylko chrztem bojowym w debiucie nowego szkoleniowca, ale może także zaważyć na losach drużyny „Dumy Warmii”. W dodatku nowy trener nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego za kartki podstawowego środkowego pomocnika Tomasza Tymosiaka, a aż 5 jest zagrożonych ewentualnym zawieszeniem, gdyby z Odrą otrzymali upomnienie. Piłkarską wiosną najlepsze recenzje w drużynie gospodarzy sobotniego spotkania zbierają: bramkarz Kacper Tobiasz (wypożyczony z Legii Warszawa) oraz napastnik Patryk Mikita.

     W rundzie jesiennej na Oleskiej 51 w Opolu Odra wygrała ze Stomilem 2:0 po golach Mateusza Marca i Tomaša Mikiniča. Lekko w Olsztynie nie będzie, ale liczymy na zwycięstwo.

Sobotnie spotkanie Stomil Olsztyn – Odra Opole (godz. 15:00) możecie obejrzeć:

  • kupując dostęp do transmisji PPV tylko na ten 1 konkretny mecz (LINK)

  • wykupując pakiet POLSAT BOX GO (LINK)

Kurs w Fortunie na to, że Odra zwycięży w Olsztynie wynosi 2.62. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie TUTAJ (LINK)

 

[Lista najważniejszych pytań i odpowiedzi z FAQ]

Jaki jest koszt dostępu do pojedynczego meczu?

Dostęp do każdej pojedynczej transmisji w formacie wideo to koszt: 10,00 PLN. Część kosztów transmisji wróci na konto naszego klubu.

Gdzie znajdę kod dostępu do meczu?

Kod dostępu zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Mail powinien dotrzeć na skrzynkę maksymalnie po kilku minutach po zaksięgowaniu wpłaty. Tytuł wiadomości to: Twój kod dostępu do meczu w usłudze PPV

Czy mecze wideo dostępne są w aplikacji iOS lub Android?

Na ten moment aplikacja jest niedostępna wewnątrz aplikacji. Aby oglądać mecz na smartfonie, należy wykorzystać przeglądarkę internetową i wejść pod konkretny adres internetowy, na którym dostępna jest transmisja. Uwaga, na dziś obsługiwane są tylko przeglądarki w telefonach z systemem Android.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.