W wietrznym sparingu Odra wygrała 1:0 z GKS-em Katowice. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Miłosz Trojak.

Odra Opole – GKS Katowice 1:0 (0:0)

Trojak 59′

Odra: Sapielak – Żemło, Kamiński, Tkocz, Szrek, Hreben (Niziołek 46′), Trojak (Wróbel 76′), Petrak (Klimek 61′), Mikinic, Nowak (Marzec 46′), Piech (Żak 61′)

Rezerwowi: Kalinowski, Kuchta, Kostrzycki, Kędziora, Spychała, Pawlik, Janus, Sauczek.

GKS I połowa: Kudła – Woźniak, Janiszewski, Jędrych, Sadowski, Rogala – Błąd, Repka, Figiel, Sanocki – Szymczak.
GKS II połowa: Królczyk – Wojciechowski, Jaroszek, Sadowski, Kołodziejski, Pavlas – Karbownik, Stromecki, Urynowicz, Roginić – Kozłowski.

Dzisiejsze spotkanie było ostatni sparingiem w okresie przygotowawczym. Przypomnijmy, iż wcześniej niebiesko-czerwoni ogrywali Polonię Bytom 7-1, Arkę Gdynia 2-0 i Skrę Częstochowa 3-2, GKS Bełchatów 2-0, zremisowali z Chojniczanką Chojnice 2-2 oraz ulegli Ślęzy Wrocław 1-2.

W najbliższy piątek Odra rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Fortuna I Liga. W swoim pierwszym oficjalnym tegorocznym meczu podopieczni trenera Piotra Plewni zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 18:00, transmisja będzie dostępna w aplikacji Polsat Box Go.