W grupie trzeciej Centralnej Ligi rozgrywek do lat 15 w trzeciej wiosennej kolejce zawodnicy Odry Opole pokonali u siebie Falubaz Zielona Góra 2:0 (1:0).
– Nasze zwycięstwo było zasłużone – mówił trener drużyny rocznika 2003 Tomasz Piwowarczyk, który prowadzi zespół wspólnie z Markiem Traczem.

Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Marcel Jaszczyk, a trafiał on do siatki rywali w 3. i 74. min. Kolejny mecz nasi trampkarze zagrają już w najbliższy czwartek na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Wyniki i tabela Centralnej Ligi Trampkarzy (gr 3) – TUTAJ.

Odra Opole – Falubaz Zielona Góra 2:0 (1:0)
1:0 – Jaszczyk, 3 min
2:0 – Jaszczyk, 74 min

Odra: Sapielak (75. Wojnakowski) – Muzyka (75. Rychlik), Kłosowski, Urbańczyk (75. Jadeszko), Szota – Surzyn (70. Starzecki), Gandziarowski, Michał Wróbel (55. Dąbrowski), Kaczka (75. Tomala) – Maciej Wróbel, Jaszczyk (75. Barysz).
Trenerzy Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

W rozgrywkach trampkarzy na poziomie wojewódzkim w Opolskiej Lidze Trampkarzy (najwyższej w regionie) gra druga drużyna Odry prowadzona przez trenerów Wojciecha Mielnika i Krzysztofa Chełpę. To zespół złożony z chłopców z rocznika 2004, a więc są zazwyczaj o rok młodsi od rywali.

W swoim drugim meczu w rundzie wiosennej opolanie pokonali na wyjeździe Stal Brzeg 4:1, a bramki zdobyli: Dominik Bober dwie oraz Filip Stolarewski i Dominik Mrozek po jednej.

Kolejny mecz ta drużyna zagra w najbliższą środę o godz. 16.30 w Centrum Sportu przy ul. Północnej z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.

Wyniki i tabela Opolskiej Ligi Trampkarzy – TUTAJ.

Stal Brzeg – Odra II Opole 1:4 (1:1)
Bramki dla Odry: Bober 16. i 64 (karny), Stolarewski 44., Mrozek 55. (karny)
Odra II: Wojnakowski – Stolarewski, Babijczuk, Wołyniec, Palmer – Paszkowski, Duda, Rutkowski, Śliwiński, Mrozek – Bober.
Na zmiany wchodzili (w tej lidze są zmiany lotne): Chadała, Lake, Michalak, Drescher, Slugocki, Kopacz. Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

foto: Mirosław Szozda