Spotkanie z Olimpią Elbląg już w sobotę. Jesteście ciekawi jaki wynik typują znani “niebiesko-czerwoni”?

Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie rundy wiosennej. Po wielu dniach przygotowań, nasi piłkarze staną do rywalizacji z Olimpią Elbląg. W pierwszym spotkaniu w Elblągu, opolanie pokonali gospodarzy 2:0. Jaki wynik typują byli piłkarze Odry oraz kibice? Zapewniamy, że nikt z naszych rozmówców nie konsultował swoich typów między sobą. Sprawdźcie sami.

Filipe Felix Andrade (były piłkarz Odry)– Typuję 2:0 dla Odry. Uważam, że Odra jest faworytem tego spotkania a trener Jan Furlepa to znakomity fachowiec. Miałem okazję z nim pracować i wiem, że piłkarze będą znakomicie przygotowani do pierwszego spotkania.

 

Dariusz Wolny (były piłkarz Odry) – Typuję 3:0. Odra od pewnego czasu stała się klubem przez duże „O”. Solidność, stabilizacja, fantastyczny trener… Stawiam na pewne zwycięstwo Odry.

 

Marek Czakon (były piłkarz Odry)– Typuję 2:0 dla Odry. Jeśli klub chce awansować, musi wygrywać spotkania na własnym stadionie.

 

Grzegorz Bryłka (były piłkarz Odry)– Typuję 3:0 dla Odry. Odra obecnie gra szybki i ofensywny futbol. Została wzmocniona zwłaszcza w osobie Marcina Wodeckiego. Na każdej pozycji jest duża konkurencja i trenerzy mają problem “bogactwa”. Na pewno stać ten zespół na komplet punktów w każdym meczu.

 

Zbigniew Janik (założyciel pierwszego Klubu Kibica Odry) – Typuję 2:0 dla Odry. Myślę, że Odra staje się coraz bardziej skonsolidowaną drużyną. Perspektywa awansu to dodatkowa motywacja dla piłkarzy.

[rozmawial-sebastian]
/ Fot. Michał Kalbarczyk – www.dziennikelblaski.pl