Sobotnie spotkanie z GKSem Bełchatów wzbudza wielkie emocje. Jaki wynik typują znani przy Oleskiej 51?

Tadeusz Tyc (były piłkarz Odry) – Typuję wynik 3: 0 dla Odry. Lider grający mecz u siebie z 12. drużyną w tabeli, grając o najwyższy cel jakim jest awans, musi takie mecze wygrywać. Wierzę, że chłopcy pewnie pokonają Bełchatów i oczywiście będę tradycyjnie kibicował Odrze z całego serca.

 

Maciej Michniewicz (był piłkarz Odry) – Typuję 4:0. Odra bardzo dobrze rozpoczęła sezon i zyskała już psychologiczną przewagę nad rywalami. Bełchatów będzie grał na dużym stresie, ponieważ walczą o utrzymanie. Odra jest drużyną, która to wykorzysta i gdy tylko strzeli pierwszą bramkę, zagra na pełnym luzie.

 

Marcin Porzycki (przedstawiciel ECO S.A. w Odrze Opole) – Typując wynik, zazwyczaj zwracamy uwagę na przeciwnika, z którym mamy się zmierzyć, ale jak tu ocenić drużynę, która dwa lata temu w marcu grała w Ekstraklasie? Oczywiście to jest już inna kadra oraz inne okoliczności, ale mimo to, GKS jest na pewno solidną drużyną z dużym doświadczeniem. Początek rundy przyniósł kilka niespodziewanych wyników, jednak oglądanie się na inne zespoły nie leży w mentalności sztabu trenerskiego i zawodników naszej drużny. Zatem będziemy grać “swoje”, a w takiej sytuacji mogę typować tylko zwycięstwo Odry 2:0.

 

Jakub Bella (były piłkarz Odry) – Biorąc pod uwagę zarówno dotychczasowe wyniki jak i całą rundę, wynik jest sprawą oczywistą. Typuję 1:0 dla Odry, z którą zawsze jestem sercem i myślami.

[rozmawial-sebastian]

[foto-wlasne]