Po wielkanocnym zwycięstwie nad Siarką Tarnobrzeg, „niebiesko-czerwoni” udadzą się do Radomia, gdzie powalczą o kolejne punkty w miejscowym Radomiakiem. Jakim wynikiem zakończy się rewanżowe starcie, przekonamy się już niebawem. Jednak już teraz zapytaliśmy postacie bliskie naszemu klubowi, jak widzą szanse naszych piłkarzy w spotkaniu z zespołem „zielonych”?

Tomasz Rabanda (były piłkarz Odry oraz FK Odra) – Stawiam na wynik 1:3 dla Odry. Mam nadzieje, że Odra spełni swoje nadzieje na awans i potwierdzi, że nie jest przypadkowym liderem. Myślę, że stać ich na zwycięstwo w Radomiu, który także walczy o awans. Znam trenera Furlepę i jestem pewny, że dobrze przygotuje drużynę do tego meczu.

Józef Żymańczyk (były piłkarz Odry): – Ja zawsze jestem optymistą i typuję zwycięstwo Odry. To będzie trudne spotkanie z rywalem, który walczy tak jak i my o bezpośredni awans. Ale w tym spotkaniu powiem szczerze i remis byłby świetnym rezultatem.

Robert Jonczyk (były piłkarz Odry): – Trudne zadanie czeka opolski zespół w wyjazdowym meczu. Radomiak Radom w dwóch ostatnich meczach nie stracił bramki, remisując w przedostatniej kolejce z wiceliderem. Natomiast Odra w dwóch ostatnich meczach strzeliła 10. goli. Aby awansować trzeba wygrywać też na tak trudnym terenie. Wierzę w doświadczenie i umiejętności zespołu, zatem typuję: 0:2 dla Odry

[rozmawial-sebastian][foto-wlasne]