Hit rundy wiosennej już w sobotę! Czy po zakończeniu meczu w Częstochowie poznamy mistrza II ligi? O tym przekonamy się niebawem. Jednak już teraz zapytaliśmy postacie bliskie naszemu klubowi, jak widzą szanse naszych piłkarzy w starciu z Rakowem Częstochowa.

Przemysław Dudek (były piłkarz Odry): – Niewątpliwie szlagier w 2. lidze zapowiadałby się dużo bardziej interesująco, gdyby obie ekipy walczyły jeszcze o awans. Niemniej jednak pozostała im walka o wygranie ligi i wiążący się z tym prestiż. Podejrzewam, że w obu ekipach zagrają zawodnicy, którzy grali w lidze nieco mniej do tej pory aby zawalczyć o swój ewentualny przyszły pierwszoligowy byt. Liczę że Odra przywiezie spod Jasnej Góry cenny punkt, który w ostatecznym rozrachunku pozwoli skończyć ligowe zmagania jako Mistrz II ligi. Mój typ: 1:1

Janusz Bodzioch (były piłkarz Rakowa Częstochowa, tata Mateusza – obecnego piłkarza Odry): – Oba zespoły zapewniły sobie już awans. Mecz po tytułem „o mistrzostwo II ligi”. Z wiadomych względów typuję 1:1. Spędziłem w Rakowie cztery i pół roku, występując dotychczas w najlepszym w historii klubu okresie. 140 spotkań oraz 12 bramek dla Rakowa (uśmiech). Wracając do meczu, będzie to wyrównane spotkanie. W takim meczu, gdy cel został osiągnięty, zawodnicy pokażą to, co najlepsze. Widziałem Raków w spotkaniu z Polonią Bytom, a Odrę w każdym prawie meczu w Opolu. Typuję wynik remisowy z oczywistych względów, a bramkę dla Odry strzeli Mateusz. Już kiedyś na Rakowie to uczynił.

Marcel Surowiak (były piłkarz Odry): – Mimo, że Odra i Raków zapewniły sobie już awans do 1. Ligi, mecz między tymi drużynami będzie się toczyć o mistrzostwo 2. ligi. Raków u siebie będzie chciał udowodnić wyższość, ale Odra pokaże na pewno, że jest klasową drużyną i mocno postawi się w Częstochowie. Typuję wynik 1:1.

Przypominamy, że kibice opolskiej Odry mogą również typować wynik na portalu zaprzyjaźnionych z klubem, legalnych zakładów bukmacherskich ForBET. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji tutaj, aby obstawić zwycięstwo naszego zespołu. Sprawdźcie już teraz jak bukmacherzy ocenili szanse obu ekip i wystawili kursy na spotkanie z Olimpią.

forbet odra opole

[rozmawial-sebastian][foto-wlasne]