Już w sobotę opolska Odra powalczy o zwycięstwo na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice. Czy „niebiesko-czerwonym” uda się po raz czwarty z rzędu zainkasować komplet punktów i jednocześnie uchylić szeroko bramy do Nice I ligi? O tym przekonamy się niebawem. Jednak już teraz zapytaliśmy postacie bliskie naszemu klubowi, jak widzą szanse naszych piłkarzy z rywalem, pretendującym do bezpośredniego awansu.

Przemysław Zych (dyrektor MOSiR Opole): – Odra Opole pokona Puszczę Niepołomice 1:0. Będzie to typowy mecz walki. Puszcza jest w gazie o czym świadczą 4 zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach. Dlatego będzie trudnym przeciwnikiem. Odra jednak wykorzysta atut własnego boiska, a dodatkowo wsparta dopingiem swoich wiernych kibiców wywalczy komplet punktów.

Mateusz Magdziarz (dyrektor TVP3 Opole): – Typuję 2:1 dla Odry. Puszcza to zespół, który stracił najmniej goli w lidze. W razie porażki w Opolu spadnie na lokatę barażową, więc do Opola podopieczni Tomasza Tułacza przyjadą bardzo zmotywowani. Jeśli „niebiesko-czerwoni” dobrze wejdą w mecz i pierwsi strzelą gola to ich 4 ligowe zwycięstwo z rzędu stanie się faktem. Bramki dla OKS: W. Gancarczyk i G. Nowak.

Tomasz Jagieniak (były piłkarz Odry): – Moim zdaniem Odra wygra, choć może być to ciężkie spotkanie, ponieważ Puszcza ma szanse na bezpośredni awans. W dodatku jej ostatnie wyniki są bardzo dobre. ”Niebiesko-czerwoni” po małym kryzysie znów są na fali, zatem typuję 2:1 dla Odry.

Krzysztof Meryk (były piłkarz Odry): – Mecz na szczycie II ligi, który może pomóc Odrze w zrobieniu ogromnego kroku w kierunku 1 ligi. Po wygranej z Radomiakiem liczę na kolejne zwycięstwo Odry przed własną publicznością i umocnienie się na pozycji lidera. Typuję 2:0 dla Odry.

[rozmawial-sebastian][foto-wlasne]