Po niespodziewanej porażce z Gryfem Wejherowo, opolscy piłkarze pragną zrehabilitować się przed własną publicznością przeciwko Legionovii Legionowo.

Jakim wynikiem zakończy się najbliższe ligowe starcie, przekonamy się już niebawem. Jednak już teraz zapytaliśmy postacie bliskie naszemu klubowi, jak widzą szanse „niebiesko-czerwonych” w spotkaniu z Legionovią.

Marcin Sagan (dziennikarz Nowej Trybuny Opolskiej): – Typuję 4:2 dla Odry. To będzie ciekawy mecz z dużą ilością bramek. Legionovia to jeden z trzech zespołów w lidze (oprócz tego jeszcze Błękitni Stargard i Olimpia Elbląg), którym nie grozi ani spadek ani walka o awans czy baraże. Będzie chciała się piłkarsko pokazać, a że lubi grać i nie nastawia się na obronę, to będzie atakować. Trzeba uważać, bo wiosną Legionovia strzela dużo goli. Opolanie podrażnieni porażką w Wejherowie będą chcieli się jak najszybciej zrehabilitować. Nasz zespół w ostatnich miesiącach zawsze po porażce szybko się podnosił i tak będzie i tym razem. Spodziewam się bardzo atrakcyjnego spotkania.

Tomasz Jagieniak (były piłkarz Odry): – Po niespodziewanej porażce w Wejherowie myślę, że podopieczni trenera Furlepy, będą na tyle zdeterminowani, silni i głodni zwycięstwa na własnym terenie, aby walczyć o zaplecze Ekstraklasy. Typuję zatem 2:0 dla Odry.

Krzysztof Chojak (były piłkarz Odry): – Widać, że chłopaki są dobrze przygotowani do rundy rewanżowej oraz bardzo zmotywowani do osiągnięcia celu, jakim jest awans na zaplecze Ekstraklasy. W połączeniu z bardzo dobrym zarządzaniem klubu można z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Wysoka lokata Legionovii sugeruje, że będzie to bardzo wymagający przeciwnik i o trzy punkty nie będzie łatwo. Odra po wpadce w ostatnim meczu na pewno będzie chciała pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy. Mocno wierzę i tego życzę chłopakom, że uda się udźwignąć rolę faworyta i trzy punkty zostaną w Opolu. Mój typ to 3:0 dla Odry.

Adam Berbelicki (były piłkarz Odry): – Wyniki, które Odra osiągnęła w pierwszych 3.meczach rundy wiosennej, pozwoliły z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mimo niekorzystnego rezultatu w Wejherowie, to start do rundy rewanżowej można uznać za udany. Jednak najbliższy przeciwnik równie dobrze spisuje się po przerwie zimowej i wydaje się nie składać broni w walce o najwyższe cele. Stąd mimo atutu własnego boiska, spodziewam się remisu i typuję 1:1.

Łukasz Wielichowski (wieloletni kibic Odry): – Typuję 3:0 dla Odry. Po porażce w Wejherowie, zawodnicy Odry będą chcieli się zrehabilitować i pokonają drużynę z Legionowa. Miejmy nadzieję, że do pełnej dyspozycji wróci Waldek Gancarczyk i uporządkuje grę w środku pola.

Rozmawiał: Sebastian Bergiel