Już w sobotę opolska Odra podejmie na własnym stadionie Kotwicę Kołobrzeg. W pierwszym spotkaniu w Kołobrzegu, „niebiesko-czerwoni’ zwyciężyli aż 3:0. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się niebawem. Jednak już teraz zapytaliśmy postacie bliskie naszemu klubowi, jak widzą szanse naszych piłkarzy w starciu z Kotwicą.

Mariusz Górniak (były działacz Odry): – Kotwica ma jeszcze matematyczne szanse na pozostanie w II lidze. Nie to jednak będzie decydować o przebiegu meczu z drużyną zaplecza Ekstraklasy. Trener Furlepa konsekwentnie będzie realizował swój plan dania szansy zawodnikom, którzy nieco mniej występowali w rundzie wiosennej. Tym samym poprawi miejsce Odry w klasyfikacji PJS. Kto będzie chciał pozostać w pierwszoligowej Odrze Opole będzie musiał przekonać do siebie nie tylko kibiców z Oleskiej, ale przede wszystkim sztab szkoleniowy. Stawiam na 3:1 dla gospodarzy.

Sławomir Jakubowski (fotoreporter/dziennikarz): – Kotwica ma o co grać, więc nie ma obaw, że postawi “autobus” na swojej połowie. Przeciwnicy wiedzą, że Odra osiągnęła swój cel i z piłkarzy opolskich zeszło ciśnienie. Goście będą chcieli to wykorzystać i zagrają ofensywnie. Wykorzystają to zmiennicy w opolskiej ekipie, którzy będą z kolei chcieli udowodnić, że nie są piłkarsko gorsi od zawodników. którzy częściej od nich występowali na boisku. Ci piłkarze w naszej drużynie mają o co grać, gdyż walczą o swój byt w I – ligowej ( jak to pięknie brzmi!!!) Odrze. Stąd wychodzi mi na to, że wygramy trzema bramkami. Typuję 3:0 dla Odry.

Przypominamy, że kibice opolskiej Odry mogą również typować wynik na portalu zaprzyjaźnionych z klubem, legalnych zakładów bukmacherskich ForBET. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji tutaj, aby obstawić zwycięstwo naszego zespołu. Sprawdźcie już teraz jak bukmacherzy ocenili szanse obu ekip i wystawili kursy na spotkanie z Kotwicą.

[rozmawial-sebastian]