Tradycyjnie zapytaliśmy znane postacie naszego klubu o to, jakim wynikiem zakończy się mecz z Wartą.

W pierwszym spotkaniu opolska Odra pokonała wyraźnie na własnym stadionie Wartę Poznań 4:1. Teraz nasi piłkarze jadą do Poznania na spotkanie reważnowe, będąc liderem II ligi. “Niebiesko-czerwoni” nie ukrywają swoich inspiracji, walcząc o pełną pulę w Poznaniu..

Tradycyjnie zapytaliśmy znane postacie naszego klubu o to, jakim wynikiem zakończy się mecz z Wartą. Tym razem typy naszych gości nie były już tak jednolite, jak przy okazji spotkania z Olimpią Elbląg. Sprawdźcie sami.

Rafał Krupa (były piłkarz Odry) – Typuję 0:0. Będzie to pierwsze spotkanie Odry na wyjeździe w rundzie wiosennej. Pierwsza kolejka pokazała, że wyniki mogą zaskakiwać. Uważam, że remis w Poznaniu byłby cenny dla Odry. Pamiętajmy, że nasi piłkarze aktualnie są liderem II ligi, zatem poznaniacy mocno sprężą się na “niebiesko-czerwonych”.

 

Mariusz Gnoiński (były działacz Odry) – Typuję 2:1 dla Odry. Oba zespoły wygrały pierwsze mecze w identycznym stosunku bramkowym. Początek sezonu rządzi się innymi prawami. Odra pojedzie do Poznania w roli faworyta, jednak pamiętajmy, że nie ma jeszcze swojego rytmu, chociażby ze względu na nowych zawodników. Nie będzie to z pewnością łatwe spotkanie dla Odry.
Piotr Toman (wieloletni kibic Odry Opole) – Typuję 3:1 dla Odry. Rozum podpowiada, że każdy remis będzie bardzo dobry. Serce jednak mówi, że jako lider musimy grać o pełną pulę, dlatego stawiam na zwycięstwo Odry. Warta z pewnością podejdzie do spotkania uskrzydlona po zwycięstwie w Bytomiu. Przetrzymamy ich szturm a dwie kontry w naszym wykonaniu ustawią mecz.

 

Joachim Szczepanek (były piłkarz Odry) – Typuję 3:1 dla Odry. Chłopaki wiedzą o co grają i nie odpuszczą. Są podbudowani zwycięstwem w pierwszym meczu z Olimpią, zatem jak nie teraz to kiedy?

 

Krystian Golec (były piłkarz Odry) – Typuję 0:0. Mimo, że obie drużyny rozpoczęły sezon od zwycięstwa, to sądzę, że Odra z remisu na wyjeździe byłaby zadowolona.

[rozmawial-sebastian]

[foto-wlasne]