„ I liga, I liga, OKS!” – zabrzmiał kilkakrotnie donośny doping fanów opolskiej Odry, podczas dzisiejszej prezentacji zespołu w Solaris Center

Kibice licznie zgromadzili się na drugim poziomie Galerii Handlowej, pragnąc obejrzeć z bliska zespół, który walczyć będzie o upragniony awans do I ligi.

Wśród piłkarzy pojawili się oczywiście nowi zawodnicy: Bartosz Kowalczyk, Gabriel Nowak, Marcin Wodecki, Mateusz Wrzesień oraz Szymon Skrzypczak.

Swoją obecnością prezentację zaszczycił m.in. prezydent Opola – Arkadiusz Wiśniewski, który zapewnił, że miasto dalej będzie konsekwentnie realizować plany wsparcia klubu: – Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie na Rynku, aby świętować upragniony awans.

Trener Jan Furlepa zapewniał: – Mogę obiecać wszystkim kibicom, że uczynimy wszystko, aby na koniec sezonu świętować awans do I ligi.

 

Natomiast Marek Gancarczyk podkreślał, że zespół jest gotowy do walki: – Trzeba być świadomym tego co się robi. Wszyscy mamy w głowach, że coś w końcu trzeba uczynić w tym kierunku, aby awansować. Pierwszy mecz będzie ważny, ale pamiętajmy, że na jednym spotkaniu liga się nie kończy. Musimy zagrać dobrą drugą rundę, a wtedy marzenia się spełnią.

Panowie jesteśmy z Wami! Gramy o awans! [foto-wlasne]