Juniorzy Odry Opole po znakomitej rundzie jesiennej, rozgrywają mecze kontrolne.

Drużyna Juniorów Odry Opole ma za sobą znakomitą rundę jesienną. Podopieczni trenerów Grzegorza Zmudy i Tomasza Copika nie przegrali w tym sezonie żadnego ligowego meczu.

Wrażenie robią już same liczby – 11 wygranych, 2 remisy i tylko 8 straconych bramek, przy 64 strzelonych. Drużyna jest liderem opolskiej ligi juniorów, wyprzedzając o 2 punkty Chemika Kędzierzyn oraz mając 3 punktową przewagę nad Pomologią Prószków i MKS Kluczbork.

Aktualnie zespół cały czas trenuje i rozgrywa mecze kontrolne. 24.11.2016r. w Centrum Sportu w Opolu, odbyło się spotkanie z juniorami młodszymi MKS MOSiR OPOLE zakończone zwycięstwem 3:1. Strzelcami bramek dla Odry byli Dejwid Jackowski, Tobiasz Pietruszka oraz Jakub Lakwa.

W ubiegły piątek 2.12.2016r., ponownie w Centrum Sportu juniorzy grali kolejny sparing, tym razem z KS Polkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4:2 (1:1).

“Mecz z Polkowicami był formą przygotowań do rundy wiosennej, potrzebą sprawdzenia zespołu w meczu z drużyną z innego województwa, z którą na co dzień nie mamy szansy zagrać” powiedział trener Tomasz Copik.

“Polkowice zajmują wysokie, 3. miejsce w dolnośląskiej lidze juniorów, byli więc idealnym, bo wymagającym przeciwnikiem do meczu kontrolnego” dodał trener Grzegorz Zmuda.

Skład Odry Opole w meczu z Polkowicami:
Dominik Klisz – Krzysztof Rejowski, Piotr Krzyżowski, Kacper Grądowski, Damian Olszacki, Tobiasz Pietruszka, Artur Olejnik, Michal Sypek, Patryk Gracz, Marek Kotula, Maksymilian Kobeluch
Po przerwie weszli: Krzysztof Zarzyczański, Martin Jagieła, Marcin Bergandy, Grzegorz Grabas, Dejwid Jackowski, Piotr Ostrowski, Jakub Lakwa
Strzelcy bramek dla Odry: Jakub Lakwa, Kacper Grądowski, Grzegorz Grabas, Maksymilian Kobeluch

Zespół w najbliższym czasie ma w planach jeszcze jeden mecz kontrolny – 10 grudnia zmierzy się w Chorzowie z miejscowym Ruchem.