Jakub Moder i Serafin Szota wzięli udział w wyjazdowym meczu reprezentacji Polski U-20 z Portugalią, przegranym przez Biało-Czerwonych 0:2.

Szota zaliczył pełne 90 minut, z kolei Moder pojawił się na boisku w 78. minucie – przy stanie 0:1 – zmieniając Marcela Zyllę z młodzieżowego zespołu Bayernu Monachium. Gol ustalający wynik padł w 85. minucie.

Dla Polski była to czwarta porażka w piątym meczu Elite League, czyli turnieju będącego dla reprezentacji prowadzonej przez trenera Jacka Magierę etapem przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw świata U-20, których gospodarzem będzie nasz kraj. W poniedziałek w Bielsku-Białej młodzi (rocznik 1999) Biało-Czerwoni zmierzą się towarzysko z rówieśnikami z Ukrainy.