Wrzesień to czas powrotu do szkoły. Odra Opole chce jak najlepiej rozpocząć rok szkolny ze swoimi młodymi kibicami! Z tej okazji i aby niedawne rozstanie z wakacjami przebiegło „bezboleśnie”, na piątkowym (19.00) meczu przy Oleskiej z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza uczniowie otrzymają bezpłatnie plany lekcji. Klub przygotował też promocję na plecaki i… całkiem nowe gadżety, specjalnie dla uczniów!

Aby otrzymać „klubowy” plan lekcji na rozpoczęty rok szkolny, wystarczy zgłosić się do kasy nr 3 (VIP/Media/Foto) przed wejściem na stadion lub do Sklepu Kibica na terenie stadionu i okazać ważną legitymację szkolną.

To też doskonała okazja do zakupu oryginalnego plecaka firmy JAKO w promocyjnej cenie 69 złotych. Warto zajrzeć do Sklepu Kibica, aby przekonać się, jakie premierowe gadżety będzie można nabyć już od piątkowego meczu. A wśród nich m.in. produkty specjalnie dla uczniów, takie jak długopis-stojak na telefon, długopis z podświetlanym napisem „Odra Opole”, piórnik z wyposażeniem, ołówek czy elegancki zestaw piśmienniczy.

Sprawdzian także dla piłkarzy

A na koniec swój sprawdzian spróbują na piątkę zaliczyć zawodnicy Niebiesko-Czerwonych i ucieszyć młodych fanów zwycięstwem, przed oby radosną niedzielą i poniedziałkowym powrotem do szkoły. Więcej informacji o biletach (ich sprzedaż trwa na stronie bilety.odraopole.pl) na piątkowe starcie Odry Opole ze „Słoniami” z Niecieczy można znaleźć TUTAJ.

Do zobaczenia przy Oleskiej!