Zakład Murarski Bernard Szemainda gra dalej z Odrą Opole. Dzisiaj w siedzibie klubu podpisano nową umowę sponsorską, która łączy oba podmioty na kolejne dwanaście miesięcy.

Zakład Murarski Bernard Szemainda jest firmą oferującą usługi remontowe i budowlane w zakresie domów jednorodzinnych w systemie “pod klucz” na terenie Opola i okolic. Przez ponad 30 lat swojego istnienia firma dba o wysoką  jakość usług, a tym samym  zadowolenie klientów. Główną cechą oferowanych przez firmę usług jest ich kompleksowość. Klient podlega opiece wykonawcy przez cały okres realizacji inwestycji począwszy od etapu przygotowawczego, aż po zakończenie prac określonych w umowie.

Zadowolenie klienta i wysoka jakość usług to dwie podstawowe i stosunkowo proste zasady, których mają obowiązek przestrzegać pracownicy firmy Zakład Murarski Bernard Szemainda. Dzięki nim firma zbudowała swoją renomę w branży budowlanej. Wykładnią wiarygodności i solidności firmy są partnerzy, z którymi dane przedsiębiorstwo ma przyjemność współpracować, a bez których wykonanie niektórych prac byłoby niemożliwe zarówno w zakresie czasowym, jak i kosztowym. Firma Zakład Murarski Bernard Szemainda dzięki silnej kooperacji ze sprawdzonymi przez lata partnerami handlowymi i firmami podwykonawczymi wywiązuje się ze zleconych zadań zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Utrzymanie wysokiej jakości usług wiąże się z zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników. Firma Zakład Murarski Bernard Szemainda przez lata istnienia w branży i weryfikacji kompetencji setek kandydatów zdołała stworzyć zespół solidnych, znających się na swoim fachu pracowników, którzy dzięki spełnieniu oczekiwań pracodawcy mają możliwość rozwoju swoich kwalifikacji i reprezentowania dobrego imienia firmy.

Więcej o działalności naszego sponsora przeczytacie na stronie internetowej:www.szemainda.pl