Wczoraj “Niebiesko-Czerwoni” wpadli z miłą wizytą do Domu Dziecka przy ul. Powstańców Śląskich w Opolu.

Zaprzyjaźniona placówka już nie raz gościła naszą drużynę, część dzieci i młodzieży dobrze zna klub i poszczególnych piłkarzy, a takie odwiedziny to przyjemna odmiana od codziennych spraw i obowiązków.

Trudno wprost opisać jak wiele znaczy sama obecność kilkunastu trenerów oraz zawodników pierwszej drużyny w niewielkim świecie kilkudziesięciu dzieci… więc tym razem za relację niech posłużą głównie zdjęcia.

Galeria fotografii na klubowym profilu Facebook

Podczas spotkania towarzyszyła piłkarzom pani psycholog Beata Gędźba, pomocna szczególnie podczas przełamywania nieśmiałości (u gospodarzy i u gości) w pierwszych chwilach wizyty, a kontakt z Odrą pielęgnuje oraz bardzo ceni również pani dyrektorka Lidia Kaczyńska-Pampuch – obu paniom serdecznie dziękujemy!

Piłkarze przynieśli ze sobą zestaw gadżetow klubowych, a oprócz rozmów i zabaw najwięcej czasu poświęcili na składanie podpisów na zdjęciach, piłkach oraz w księdze pamiątkowej placówki.

– Jestem klubowi bardzo wdzięczna, jak zawsze zresztą, bo jesteście naszymi gośćmi regularnie od wielu lat, mamy w swoich szeregach fanów Odry – dla nich to jest niemal święto, a dla pozostałych dzieci duże przeżycie, że do nich przychodzą tacy goście i na pewno chwalą się dzisiaj w szkole. – podsumowała pani dyrektor.