Najmłodsi opolscy adepci zaczynają zbierać piłkarskie szlify. Delegacja naszego klubu udała się na I mini-turniej piłki nożnej imienia jednej z legend naszego klubu i wielokrotnego reprezentanta Polski – Zbigniewa Guta.

Masa emocji i jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń. Tak można podsumować zeszłotygodniowe wydarzenia na terenie Przedszkola Publicznego nr 37 w Opolu. Kilkadziesiąt dzieciaków z pięciu opolskich przedszkoli zebrało się w jednym miejscu, by zmierzyć się na boisku. Całość zawodów odbyła się pod okiem, wcielających się tego dnia w sędziów, zawodników drużyny CLJ – Sebastiana Batenczuka i Mikołaja Styrczuli. Klasyfikacja końcowa turnieju prezentuje się następująco:

  1. Przedszkole Publiczne nr 37
  2. Przedszkole Publiczne nr 25
  3. Przedszkole Publiczne nr 4
  4. Przedszkole Publiczne nr 33
  5. Przedszkole Publiczne nr 20

Widząc jednak zaangażowanie organizatorów i uśmiechy na twarzach dzieci bardziej wypadałoby napisać, że zwyciężyli… wszyscy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału z tego wydarzenia, przygotowanego przez OdraTV.

Mateusz Gajdas