W kolejnym meczu sparingowym występująca w Centralnej Lidze Juniorów ekipa Odry uległa 0:5 (0:2) czwartoligowej Małejpanwi Ozimek.

W meczu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Centrum Sportu, przewaga Małejpanwi – prowadzonej przez byłego piłkarza i trenera naszego klubu Dariusza Kaniukę – nie podlegała żadnej dyskusji. Częściowym usprawiedliwieniem wysokiej porażki może być fakt, że w opolskiej drużynie brakowało aż ośmiu zawodników. Pięciu (Sebastian Bryłka, Przemysław Chodorek, Jakub Pietrakowski, Aleksander Kram i Denis Smolarek) grało w przegranym 1:2 sparingu drużyny seniorów z Ruchem Zdzieszowice, a trzech (Dawid Miroszka, Paweł Graczyk i Jakub Lakwa) nie wystąpiło z powodu chorób lub urazów.

Swój kolejny sparing nasi juniorzy zagrają w najbliższy piątek o godz. 18.00, kiedy to zmierzą się w Prószkowie z czołową ekipą wojewódzkiej ligi juniorów – Pomologią Prószków.

Skład Odry w meczu z Małąpanwią: Maciej Styrczula – Wójciak, Kowalski, Lisoń, Suchodolski – Pudlik, Olejnik, Wacławczyk, Lewandowski, Kasztelaniec – Matysek. Grali ponadto: Bateńczuk, Kozłowski, Gebauer, Paliszewski, Machnik, Domalewski, Kopek, Choczaj, Mikołaj Styrczula.

foto: Mirosław Szozda