Zespół naszych juniorów prowadzony przez trenerów Grzegorza Zmudę i Tomasza Copika pokonał w ostatnim sparingu podczas zimowych przygotowań występującą w czwartej lidze ekipę KS-u Krasiejów 3:1 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Miroszka (57.) oraz dwie Mateusz Suchodolski (69., 75.).

Juniorska Odra grała w składzie: Maciej Styrczula – Bateńczuk (46. Wójciak), Chodorek (46. Bill), Kopek (46. Choczaj), Graczyk (46. Kozłowski) – Kasztelaniec (46. Lakwa), Pietrakowski, Lisoń (60. Bryłka), Wacławczyk (46. Olejnik), Bryłka (46. Suchodolski) – Smolarek (46. Miroszka).

– Już tęsknimy do gry w lidze, a także na naturalnych nawierzchniach – mówi trener Zmuda. – Ostatnie mrozy dały nam się we znaki, bo co innego trenować i grać sparingi na trawie, a co innego na sztucznej murawie. Ostatni sparing w naszym wykonaniu nie był jakiś wybitny. Momentami jednak na tle rywala z czwartej ligi wyglądaliśmy przyzwoicie. Teraz już czekamy na ligę.

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów Odra zagra w najbliższy weekend z Miedzią Legnica na wyjeździe.

foto: Mirosław Szozda