#wracamysilniejsi

Z takim hasłem piłkarze Odry przystąpią do jesiennych rozgrywek Nice 1 Liga. To nie tylko hasło-klucz, które opisuje to jaką drużyną jest Odra Opole w połowie 2017. To przedewszystkim opis tego jaki klub wrócił do 1 ligi po 8. latach odbudowywania piłki nożnej w Opolu.

Czujemy, że mimo ogromu pracy która jeszcze przed nami, Odra wróciła na dobre tory i jest silniejsza niż ta w 2009 roku. Wiemy jaką drużynę budujemy, wiemy jakie stawiamy sobie cele sportowe i treningowe, wiemy co chcemy osiągnąć marketingowo i organizacyjnie. Wiemy, bo #wracamysilniejsi.

To jest przesłanie, które dedykujemy również kibicom naszego klubu. Wiemy, że wielu z was czekało na powrót Odry do Nice 1 ligi. Część z was była z nami przez te wszystkie lata, a część czekała na wyższy poziom sportowy. Wierzymy, że całe środowisko kibiców na całej Opolszczyźnie również wróciło silniejsze i nadchodzące miesiące będą tego dowodem.

Co najważniejsze, jesteśmy przekonani, że #wracamysilniejsi, bo przez lata wszyscy razem na tę siłe obecnej Odry pracowaliśmy i pracować będziemy dalej. Dzięki tej pracy jesteśmy na początku naszej drogi do osiągnięcia marzenia wszystkich kibiców Odry.

#wracamysilniejsi i to dopiero początek! Bądźcie z nami!