Znicz Pruszów, Wisła Płock, Górnik Łęczna, Motor Lublin. Co z tymi drużynami wspólnego ma nasz piątkowy rywal – GKS Tychy? Tylko te 5 drużyn w rundzie jesiennej znalazło sposób by pokonać Odrę (w 2. kolejce rundy rewanżowej – rozegranej przed przerwą zimową – do tego grona dołączyła Resovia Rzeszów).

Tyszanie zimowali na pozycji wiceliderów mając jedno zaległe spotkanie do rozegrania. W 18 rozegranych meczach zdobyli 34 punkty – tyle samo co liderująca Arka Gdynia, która prowadzenie zawdzięcza korzystnemu wynikowi bezpośredniego starcia.

Kilka dni temu ogłosili przedłużenie okresu obowiązywania umowy z trenerem Dariuszem Banasikiem. Nowe warunki zakładają współpracę do czerwca 2026 lub czerwca 2027 w przypadku awansu do Ekstraklasy.

Co czeka Niebiesko-czerwonych w Tychach?
Spragniona wygranej publiczność, dobrze zorganizowany piłkarski kolektyw, który jest charakterystyczny dla drużyny prowadzonych przez trenera Banasika. Taki kolektywem był Radomiak Radom, który pod trenerem Banasikiem awansował do Ekstraklasy. Ciekawy, nowoczesny, kameralny stadion, który nigdy nie został wyprzedany do ostatniego miejsca.

Co Opolanie zabierają do Tychów?
Kadrę, która chce pokazać, że odzyskała werwę z pierwszych kolejek sezonu. Nowego zawodnika z Włoch, który ma umiejętności techniczne na poziomie czołowych piłkarzy ligi, skupienie i plan taktyczny na wywiezienie punktów. Do tego kilkuset kibiców, którzy z sektora gości będą wspierać zawodników i MIŁOŚĆ PRZEKAZYWANĄ POKOLENIOM…

GKS Tychy – OKS Odra Opole

20. kolejka Fortuna 1 Liga, 16.02.2024 r. godz.: 20:30

Kurs w Fortunie na to, że Odra wygra wynosi 3,25. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w –> LINK

Transmisja spotkania:
http://bit.ly/OdraPPV

https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L