Po ponad trzech tygodniach nasz zespół znowu wybiegnie na boisko w walce o ligowe punkty. Rywalem Odry będzie GKS Jastrzębie.

Najbliższy rywal w dotychczasowych dziewięciu rozegranych spotkaniach zdobyła zaledwie jeden punkt (1-1 z Miedzią Legnica) i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W środę zespół ze śląska pożegnał się również z rozgrywkami Pucharu Polski, kiedy to uległ innemu pierwszoligowcu – Puszczy Niepołomice 0-2. W porównaniu do spotkania pucharowego trener gości będzie miał większe pole manewru w wyborze składu, do treningów z drużyną wrócili już Mariusz Pawełek, Dominik Kulawiak i Daniel Szczepan. Do składu wraca również pauzujący w ostatnim ligowym meczu za nadmiar żółtych kartek Łukasz Zejdler.
Odra w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Nasz zespół w dziewięciu spotkaniach zgromadził 20 punktów za 6 zwycięstw i 2 remisy. Ponadto nasz zespół od inauguracyjnego meczu z ŁKS-em nie stracił bramki z gry. Kacper Rosa, który wskoczył do bramki w miejsce kontuzjowanego Mateusza Kuchty, w 8 spotkaniach dał się pokonać tylko dwukrotnie po rzutach karnych.
Sobotnie spotkanie będzie 35. w historii rywalizacji z GKS-em. Bilans wypada minimalnie na korzyść gości: 10 zwycięstw opolan -11 remisów -13 porażek, bramki: 37:41.
Transmisję z tego spotkania można śledzić za pomocą darmowej transmisji w serwisie IPLA oraz relacji radiowej w Radiu Opole.
Odra Opole – GKS Jastrzębie

11 kolejka Fortuna 1 Ligi
Sobota 7 listopada 2020, godz. 12:40, Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51.

Sędziuje: Daniel Kruczyński – Żywiec

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 1.87

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk