W najbliższym półroczu na nasz stadion zawitają min. GKS Katowice czy Ruch Chorzów. Cena abonamentu na siedem wiosennych meczów Odry na stadionie w Opolu wyniesie 110 zł.

Bardzo dobra postawa naszej drużyny w rundzie jesiennej sprawiła, że pojawiły się pytania ze strony kibiców o karnety na rundę wiosenną. Nie ma się co dziwić, bo karnety to nie tylko wygoda, ale i oszczędność. Wygoda, bo nie trzeba za każdym razem przed każdym kolejnym meczem stać w kasie po bilet czy też poświęcać czasu na zakup wejściówki przez internet.

Do zakupu biletów przez internet cały czas gorąco zachęcamy, ale jeszcze bardziej zachęcamy do zakupu karnetów. Cena karnetu na wiosenne mecze, a takich na stadionie przy ul. Oleskiej będzie siedem – wynosi 110 zł.

Zakupić je będzie można w tygodniu poprzedzającym pierwszy wiosenny mecz na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice, który jest zaplanowany na sobotę 10 marca. W czwartek 8 marca, w piątek 9 i w dniu meczu karnety będzie można zakupić w kasach na stadionie. O godzinach ich otwarcia jeszcze poinformujemy.

Przypominamy, że wiosną na Oleską 51 zawita – prócz Puszczy – jeszcze GKS Katowice, Ruch Chorzów, Chrobry Głogów, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki i Olimpia Grudziądz.

foto: Mirosław Szozda