W meczu 14 kolejki Fortuna 1 Liga  przegrywamy na wyjeździe z Wigry Suwałki 1:0.

Pojedynek z Wigrami zaczął się w sposób najgorszy z możliwych. Już w 8 minucie do ich siatki naszej drużyny trafił Kamil Sabiłło wykorzystując dogranie Michała Króla. Od tej pory do końca pierwszej części meczu z boiska wiało nudą. Gra toczyła się w środku boiska i żadna z ekip nie miała pomysłu jak przedostać się pod bramkę rywali.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli “Niebiesko-czerwoni”. Skrzypczak i Janus byli bliscy pokonania bramkarza gospodarzy. Tuż po wejściu na boisko dwa razy strzelał Czyżycki. W obu przypadkach udaną interwencją popisał się Kąkolewski. Następnie strzał wolejem “Skrzypy” minimalnie minął spojenie słupka z poprzeczką.

W 85 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Odry. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Szymon Skrzypczak jednak jego strzał w dobrym stylu obronił bramkarz gospodarzy. Na nic więcej nie było już stać przyjezdnych i niestety 3 punkty zostały w Suwałkach.