Przed meczem w Poznaniu poprosiliśmy o krótką wypowiedź Roberta Trznadla, który jest jednym z filarów obrony opolskiej Odry.

Na spotkanie z Wartą Poznań piłkarze Odrą pojadą mocno zmotywowani. Mimo, że w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej nasz zespół stracił bramkę w meczu z Olimpią, to występ bloku defensywnego należy ocenić pozytywnie. Przed meczem w Poznaniu poprosiliśmy o krótką wypowiedź Roberta Trznadla, który jest jednym z filarów obrony opolskiej Odry. “Robson” jasno stawia sprawę przed meczem z popularnym “zielonymi”:

– Rzeczywiście mecz z Olimpią był dla nas bardzo trudny. Tego jednak się spodziewaliśmy i…byliśmy na to przygotowani. Był to typowy mecz po długiej przerwie zimowej. Nie wiadomo czego można było się spodziewać nie tylko po sobie, ale również po przeciwniku. Na szczęście wygraliśmy a trzy punkty pozostały w Opolu. Mecz w Poznaniu będzie zupełnie innym spotkaniem niż ten z Olimpią. Na pewno jedziemy tam po kolejne punkty, które przybliżą nas do celu jaki przed nami został postawiony. Warta zapewne będzie mocno podbudowana zwycięstwem w Bytomiu i zechce potwierdzić dobrą dyspozycję meczem u siebie. Chciałbym jednak podkreślić, że to my jesteśmy kandydatem do awansu i musimy udowadniać nasze aspiracje w każdym meczu. Nieprzypadkowo znajdujemy się aktualnie na pierwszym miejscu w tabeli – zakończył Trznadel.

[rozmawial-sebastian]

[foto-wlasne]