W ostatnim meczu sezonu 2020/2021 przegrywamy z Widzewem Łódź.

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 2. minucie wyszli na prowadzenie. Dośrodkowanie z lewej strony boiska na bramkę zamienił Dominik Kun. Kolejne minuty to przewaga Widzewa, a Odra szukała swojej szansy w kontrach. W 24. minucie Adam Żak odebrał piłkę rywalowi, zagrał do Konrada Nowaka, a ten pokonał bramkarza gospodarzy i doprowadził do wyrównania. Po strzeleniu bramki Odra ruszyła za ciosem i stworzyła sobie kilka sytuacji. Najbliżej strzelenia bramki był Tomas Mikinic, jednak piłka po jego strzale odbiła się od słupka.

Drugą część meczu ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 53. minucie strzał Marcina Robaka obronił Błażej Sapielak. Kolejne minuty to gra głównie w środku pola. W 87. minucie piłkę gospodarze strzelili zwycięską bramkę. Paweł Tomczyk wyprzedził naszego bramkarza i strzałem do pustej bramki ustalił wynik spotkania.

Protokół meczowy

34. kolejka Fortuna 1 Ligi, niedziela 12.06.2021 r., godz. 12:40.

Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)

Kun 2′, Tomczyk 87′ – Nowak 24′

Sędzia: Marek Opaliński

Widzew Łódź: Kudrjavcevs (Mleczko 46′) – Stępiński (Owczarek 87′), Grudniewski, Caique, Gach, Kmita (Samiec-Talar 46′), Poczobut, Hanousek, Możdżeń, Kun (Tomczyk 72′), Robak (Czubak 62′).

Rezerwowi: Reszka, Kosakiewicz.

Trener Marcin Broniszewski.

Odra Opole: Sapielak – Tabiś, Trojak, Kostrzycki, Winiarczyk – Wróbel, Drewniak, Mikinic (Klimek 87′), Niziołek (Surzyn 82′), Nowak, Żak (Czapliński 61′)

Rezerwowi: Rosa, Sluga.

Trener Piotr Plewnia.

Żółte kartki: Kmita, Poczobut- Kostrzycki