Prezentujemy rezultaty zespołów naszej klubowej Akademii.

Czwarte w sezonie zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi Odry i pozostają po sześciu kolejkach niepokonani. Z dorobkiem 14 punktów – 4 zwycięstwa i 2 remisy – plasują się na pozycji wicelidera I ligi wojewódzkiej, ustępują MKS-owi Kluczbork. W miniony weekend podopieczni trenerów Copika i Koczwańskiego po dość szalonym meczu zwyciężyli Polonię Nysa. Dwa z pięciu goli dla Niebiesko-Czerwonych były autorstwa… rywali, którzy notowali niefortunne „swojaki”. W najbliższy weekend nasza drużyna podejmie Swornicę Czarnowąsy.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Polonia Nysa – Odra Opole 3:5
Bramki: Amrogowicz 46, Duda 68, Robak 87 – Bryłka 20, Wrzeciono 35, Drewniak 50 (samobójcza), Stankiewicz 83 (samobójcza), Sluga 85.
Odra Opole: Turek – Pudlik (60. Kawala), Wójciak, Bryłka, Dziwański, Kowalski, Kurzeja (85. Połczan), Ogórek, Smolarek, Surmacz (46. Aniszewski), Wrzeciono (75. Sluga).
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

Nasza drużyna występująca w CLJ U-17 przegrała w Zabrzu. Losy meczu rozstrzygnęły się na przestrzeni dwóch minut. Odra po pięciu kolejkach ma na koncie 4 punkty, co nie przeszkadza jej zajmować… 4. miejsca w tabeli. Rozgrywki zostały zdominowane przez Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów i Górnika właśnie. Te ekipy zgromadziły już po kilkanaście punktów. Niebiesko-Czerwoni w następnej serii gier podejmą Stadion Śląski Chorzów. W CLJ U-15 zanotowaliśmy z kolei domowy remis 2:2 z FC Wrocław Academy, a sytuacja – od 1:0 przez 1:2 po 2:2 – zmieniała się jak w kalejdoskopie. W sobotę młodych opolan czeka wyjazd do Katowic na starcie z Rozwojem. W tabeli Odra zajmuje 4. miejsce, za Miedzią Legnica, Śląskiem Wrocław i Zagłębiem Lubin.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Górnik Zabrze – Odra Opole 2:0
Bramki: Kołodziejczyk 14, 16
Odra Opole: Kołotyło – Styrczula (79. Górniak), Gandziarowski, Jadeszko, Jaszczyk, Kaczka (77. Rychlik), Surzyn (66. Muzyka), Szota, Witek (80. Napieralski), Wnuk (69. Matysek), Maciej Wróbel (75. Michał Wróbel).
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – FC Wrocław Academy 2:2
Bramki: Bober 24, 75 – Antczak 51, Kasperkiewicz 68
Odra Opole: Wojakowski, Zarzycki (41. Sługocki), Babijczuk, Bober, Drescher, Kopacz (56. Śliwiński), Palmer (68. Pawlak), Paszkowski, Rutkowski (24. Sikorski), Stolarewski, Witkowski (64. Wołyniec).
Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Victoria Chróścice – Odra II Opole 1:1
Bramki: Waląg 80+4 – Michał Wróbel 29
Odra II Opole: Jaroszko, Dąbrowski, Głuszkiewicz, Górniak (41. Konowalczyk), Kłosowski, Kostuś, Napieralski, Rychlik (60. Nowak), Smyrnov, Tomala (50. Danielak), Michał Wróbel.

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Chemik Kędzierzyn-Koźle – Odra II Opole 0:8
Bramki: Łeśko 13, 61, Prochota 20, Matysek 28, Andruszko 35, Sakson 55, 62, Wójcik 67,
Odra II Opole: Kramarz – Peliński, Łeśko, Andruszko, Daniel, Jelito, Piechota, Pietras, Prochota, Staniszewski, Wójcik.
Trenerzy: Paweł JĘDRZEJEWSKI i Marek DURAJ.

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra III Opole – TOR Dobrzeń Wielki 8:0
Bramki: Stypka 5, Żyrek, Białowąs.

D1 MŁODZIK – GRUPA 3 (WIĘCEJ TUTAJ)
Orzeł Źlinice – Odra II Opole 0:5
Bramki: Wójcicki 2, Kusz 2, Butrym

foto: Mirosław Szozda