W związku z wieloma zapytaniami o ważność kart kibica, wyjaśniamy w jakich przypadkach należy wyrobić nowe Karty Kibica. To bardzo ważne, żeby uniknąć sytuacji, w której w poniedziałek przed meczem  okaże się, że kibic nie ma ważnej wejściówki i nie wejdzie przez kołowrotki.

Przypadek nr 1 (najczęściej występujący)

Kibic w zeszłym sezonie  (2021/2022) był posiadaczem karnetu. W tym sezonie, logując się na swoim koncie, widzi komunikat, że Karta Kibica jest ważna do np. 2023 roku. Gdy kupi bilet na Kartę Kibica na mecz sezonu 2022/2023, ten zapisze się na wirtualnej karcie kibica i nie będzie możliwości wydrukowania biletu. Żeby wejść na stadion taki KIBIC MUSI MIEĆ wyrobioną nową KARTĘ KIBICA.  Sam dowód zakupu biletu, bez jego okazania nie uprawnia do wejścia na teren stadionu! Dlaczego tak się dzieje:

Karnety w systemie są również zapisywane na Karcie Kibica, dlatego gdy kibic wyrabia karnet, to numer Karty Kibica się zmienia, a karnet ważny jest tylko 1 sezon i przestaje działać w kolejnym sezonie. Wobec czego należy wyrobić nową KK.

Przypadek nr 2

Kibic w poprzednim sezonie nie miał karnetu, ale miał wyrobioną Kartę Kibica. Jeśli w systemie jest informacja, że jest ona ważna, to według informacji od operatora systemu sprzedaży, kibic nie musi wymieniać Karty Kibica.

Ci kibice, którzy w zeszłym sezonie  wyrobili Kartę Kibica, ale jej nie odebrali, mogą to zrobić przed meczem w kasie depozytu.

Przypadek 3

Kibic w poprzednim sezonie nie miał karnetu, ani karty kibica. W takim przypadku, jeśli chce mieć Kartę Kibica, to musi ją wyrobić.

Przypadek 4

Kibic zgubił aktywną Kartę Kibica – należy wyrobić jej duplikat. Jego cena wynosi 15 zł.

Karty Kibica można wyrabiać w piątek do godziny 16:00. W tym celu należy udać się do siedziby Klubu przy ul. Oleskiej 51 i na 1. piętrze udać się do działu marketingu lub do sekretariatu.

W związku z przygotowaniami do meczu, mogą zdarzyć się sytuacje, że na wyrobienie Karty Kibica trzeba będzie  poczekać kilka minut.

W dniu meczowym kasy będą ZAMKNIĘTE i  nie będzie możliwości zakupu karnetu, biletu, ani wyrobienia Karty Kibica!

Wszelkie problemy z zakupem biletów online oraz Kart Kibica prosimy kierować na bilety@odraopole.pl .