Wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz w tym roku naszej Odry na własnym stadionie. W najbliższą sobotę zagramy z Puszczą Niepołomice (godz. 15.00).

Od początku tego sezonu wejściówki na spotkania niebiesko-czerwonych można kupować poprzez internet, co jest dużym ułatwieniem dla kibiców. Sporo osób już z tego korzysta, ale namawiamy tych sympatyków, którzy nie mieli jeszcze okazji, do obrania tej drogi zakupu biletów. Daje oszczędność czasu, ale także – przy wcześniejszym zakupie – oszczędność pieniędzy. Pozwala również na zmniejszenie kolejek przed kasami i wejściem na stadion tuż przed meczem.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży biletów dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce: bilety. Bezpośredni adres to: bilety.odraopole.pl. Tam krok po kroku wyjaśnione jest, jak się zarejestrować i jak kupić bilet. Należy pamiętać, że kupując bilet przez internet, należy go potem samemu wydrukować.

Kilka tygodni temu wraz z firmą WASKO obsługującą nasz system biletowy wprowadziliśmy kilka nowości. Pierwsza z nich to choćby taka, że teraz bilet przez internet będzie można kupić do godziny przed rozpoczęciem danego spotkania. Wcześniej sprzedaż kończyła się o godz. 23:59 dnia poprzedzającego mecz. Nowością jest także zakup biletu dla osoby niezarejestrowanej. We wcześniejszej wersji aplikacji niezbędne było w pierwszej kolejności zarejestrowanie nowych kibiców. Obecnie wystarczy wpisać niezbędne dane kibica podczas procedury zakupu biletu, a system automatycznie zarejestruje nową osobę. Nie trzeba posiadać biletu, żeby kupić wejściówkę dla drugiej osoby. Można kupić bilet dla drugiej osoby ze swojego konta, gdy samemu nie posiada się biletu. O wszystkich zmianach można zresztą przeczytać na wspomnianej zakładce: bilety.odraopole.pl. Aplikacja ta ma tak intuicyjną formę, że łatwo się po niej poruszać.

Mecz z Puszczą się zbliża, a więc jak zwykle prowadzona będzie tradycyjna przedsprzedaż biletów na stadionie. Kasy na obiekcie przy ul. Oleskiej otwarte będą:
– w czwartek od godz. 15:00 do 18:00
– w piątek od godz. 12:00 do 18:00
– w dniu meczu w sobotę od godz. 9:00

W kasach oprócz zwykłych biletów na mecz z zespołem z Niepołomic, będzie można też kupić karnet na wszystkie mecze rundy wiosennej. Kosztuje on 110 zł. Zakup abonamentu na wszystkie wiosenne spotkania powoduje jeszcze większe oszczędności czasu, a przy okazji również pozwala zaoszczędzić „parę groszy”. Sprzedaż karnetów prowadzona będzie w czwartek i piątek. Wtedy również można wyrobić kartę kibica. W sobotę w kasach na stadionie będzie już tylko można kupić wejściówkę i „doładować” bilet na Kartę Kibica.

foto: Mirosław Szozda