Dzisiaj do naszego nowo powstałego Klubu Biznesu dołączyła druga firma! Serdecznie witamy Vendico w naszej niebiesko czerwonej rodzinie!

Założona w 2008 toku firma małżeństwa państwa Agaty i Piotra Królów z Opola jest drugą, która dołączyła do Klubu Biznesu Odry Opole. Należy ona do grona autoryzowanych operatorów vendingowych firm MASPEX Wadowice i Mondelez Polska, producentów marek Jacobs, La Festa Decomorreno, Kubuś, Tymbark.

Vendico specjalizuje się w budowaniu i obsłudze sieci automatów samosprzedających, oferujących klientom kompleksowy dostęp do napojów gorących i zimnych oraz przekąsek w miejscach pracy, wypoczynku i nauki. Firma Vendico posiada 250 nowych, energooszczędnych i prostych w obsłudze automatów na terenie województwa opolskiego.

Oferuje ona: indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb klienta; błyskawiczny czas reakcji serwisu (tylko dwie godziny); kompleksowy dostęp do najwyższej jakości napojów gorących, zimnych oraz przekąsek; starannie dobrane systemy filtrujące zapewniające najlepszy smak i aromat serwowanych napojów; możliwość dokonania zakupu napojów i przekąsek 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu; systemy płatnicze dostosowane do wymagań klienta (płatność gotówką lub system bezgotówkowy przy użyciu żetonów bądź kluczy z mikrochipem); brak jakichkolwiek kosztów ze strony Klienta (firma ponosi wszelkie koszty związane z instalacją, utrzymaniem oraz naprawą automatów, bierze też na siebie także całkowitą odpowiedzialność za ewentualne dewastacje automatu)

– Zdecydowaliśmy się na przystąpienie do Klubu Biznesu z kilku powodów – mówi Piotr Król. – Uczestnictwo w nim daje możliwości biznesowe, czyli dla nas potencjalnych nowych klientów. Poza tym razem z żoną jesteśmy kibicami. Możemy więc jednocześnie znaleźć dla firmy kontakty biznesowe i wspomóc Odrę.