Rodzinna firma mieszcząca się w Opolu przy ul. Niemodlińskiej 8 jest szóstą, która dołączyła do naszej inicjatywy. Time2Work to agencja pracy, ale oferująca szeroki wachlarz usług związanych z poszukiwaniem pracowników. 

Sięga coraz dalej i działa globalnie. Rekrutuje pracowników w Polsce jak i poza jej granicami. W takich rajach jak: Białoruś, Ukraina, Nepal i Indie. Świadczy kompleksowe usługi od pozyskania kandydata, zakwaterowanie, po legalizację jego pobytu i pracy w Polsce, a często pomaga też w osiedleniu się całej rodziny pracownika.

Warto podkreślić, że Time2Work jest powiązana z firmą TimeTax, która z powodzeniem od 2006 roku świadczy usługi rozliczeń podatków dla osób pracujących za granicą. Time2Work rekrutuje ludzi do pracy w Polsce i Holandii. Prowadzi nie tylko rekrutacje pracowników, ale też działania związane z: doradztwem i szkoleniem, legalizacją pracy czy użyczeniem pracownika.

– Klub Biznesu przy klubie sportowym to ciekawa inicjatywa i postanowiliśmy do niej przystąpić – mówi prezes zarządu Time2Work Pani Barbara Zabiega-Wikowska. – Cały czas chcemy się rozwijać, a nasze usługi możemy oferować firmom z całej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Time2Work – www.time2work.com.pl