W sobotę o godz. 16.00 na naszym stadionie przy ul. Oleskiej odbędzie się mecz, który już od kilkunastu dni elektryzuje fanów Odry. Z dwóch powodów. Po pierwsze przyjeżdża do nas renomowany przeciwnik – Zagłębie Sosnowiec, a po drugi znakomite wyniki niebiesko-czerwonych i ich ambitna postawa sprawiają, że mecze z ich udziałem są świetnymi widowiskami.

Przed sezonem zespół Zagłębia stawiany był w roli faworyta rozgrywek. Nie rozpoczął on jednak zmagań zbyt dobrze i już zdążono w Sosnowcu zmienić trenera. Miejsce zwolnionego Dariusza Banasika zajął Dariusz Dudek. Z trybun stadionu przy ul. Oleskiej oglądał on ostatni zwycięski mecz OKS-u z Chojniczanką Chojnice. Na pewno więc przekaże swoje uwagi podopiecznym, którzy nie tylko będą chcieli pokrzyżować szyki naszym piłkarzom, ale i samemu poprawić swoje humory. Sosnowiczanie mają tylko siedem punktów (w zanadrzu jeszcze jednak jedno spotkanie zaległe) i zajmują 13. miejsce.

Nastroje w Odrze są natomiast świetne. Nasza drużyna zebrała już 14 punktów i w tabeli zajmuje 2. miejsce ustępując tylko mającej o punkt więcej Miedzi Legnica. Co więcej trener Mirosław Smyła ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Po kontuzji stopy normalnie trenuje już najlepszy strzelec naszej ekipy z poprzedniego sezonu – Szymon Skrzypczak. Drobny uraz wyleczył również Japończyk Daisuke Matsui.

Jest duża szansa, że podczas sobotniego meczu zostanie pobity rekord frekwencji z tego sezonu. Najwięcej kibiców – ponad 3300 było na starciu z Miedzią Legnica. Swój przyjazd zapowiedziała też spora grupa fanów Zagłębia.

W związku z tym ze strony klubu jest apel o kupowaniu biletów w przedsprzedaży. Można to zrobić przez internet (szczegóły na stronie www.bilety.odraopole.pl) dziś do północy oraz w kasach na stadionie. Dziś będą one otwarte od godz. 12.00 do 20.00, a jutro od godz. 9.00.

 

[gdlr_video url=”https://www.facebook.com/odraopole/videos/1889222164437834/” ]