Hiszpan, Albańczyk wychowany w Belgii, Kolumbijczyk i Polak – takie doborowe towarzystwo tworzy formację ataku naszej drużyny.

Najdalej urodzony od stadionu przy Oleskiej Jean Franco Sarmiento jest wypożyczony z Radomiaka Radom. Urodził się w miejscowości Santa Marta w Kolumbii. Zaledwie 9186 kilometrów. Najbliżej od Opola urodzonym napastnikiem jest z kolei 31-letni Dawid Czapliński. Jego rodzinny Ozimek jest oddalony o ok 20 km. Sarmiento i Din Sula dołączyli do Odry w trwającym sezonie. Hiszpan Borja Galán jest w Opolu od roku, a “Czapla” od sierpnia 2020. Najstarszy jest Dawid Czapliński, najmłodszy Din Sula. Borja ma na swoim koncie występy w reprezentacji Hiszpanii U20, a Din w kategoriach U17, U18 i U19 reprezentował Belgię, by potem wybrać jednak ojczyznę swoich rodziców – Albanię, którą reprezentował w kategorii do lat 21.

Dawid Czapliński – wystąpił w 19 spotkaniach. Uzbierał 1485 minuty. Walczył i harował w każdym meczu. Zdobył 1 bramkę.

Borja Galán – grał zawsze gdy tylko był dostępny. Najlepszy strzelec drużyny – 7 trafień (6 liga + 1 Puchar Polski). Doskonały technik, szybki i skuteczny. Dwukrotnie podaniami przysłużył się innym strzelcom bramek.

Din Sula – drugi najlepszy strzelec drużyny. 5 trafień w 15 meczach. Co ciekawe na zdobycie 5 goli potrzebował zaledwie 738 minut. Bardzo dobrze spisuje się w roli jokera – zmiennika, który z chirurgiczną precyzją wykorzystuje zmęczenie rywala.

Jean Franco Sarmiento – Kolumbijczyk, który do stolicy Opolszczyzny trafił z Radomia. Wypożyczony do końca sezonu. Przez kontuzję stracił kilka tygodni. Zarówno On sam jak i trener Nocoń liczą, że wiosną pokaże cały swój potencjał strzelecki.