Na konsultacje szkoleniowe kadr wojewódzkich roczników 2005, 2006 i 2007 zostało powołane liczne grono przedstawicieli Akademii Odry Opole.

Do kadry Opolskiego ZPN rocznika 2005, przygotowującej się do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny, powołani zostali Adam Wójcik, Kamil Kramarz, Adam Fąferko, Igor Pawłowski, Kamil Staniszewski, Max Janowicz, Mateusz Pietras, Daniel Łeśko, Mateusz Wójcik, Paweł Mróz, Kamil Eismart, Patryk Ziętek, Jakub Piechota, Justin Daniel, Mateusz Matysek, Wiktor Andruszko i Kamil Jelito. Konsultacja odbędzie się 26.09.2018 (środa) o godzinie 19:30 na obiektach Centrum Sportu w Opolu.

W konsultacji selekcyjnej do wojewódzkiej reprezentacji rocznika 2007 wezmą z kolei udział: Tobiasz Matuszok, Adam Matysek, Błażej Basta, Oliwier Butrym, Jakub Michura, Paweł Cebula, Matusz Stefanowski, Szymon Wróblewski, Dominik Kołodziej, Filip Czechowski. Ta konsultacja również odbędzie się w Centrum Sportu, tyle że trzy dni później – 29 września.

Opolski ZPN poinformował też, że na konsultację szkoleniową kadry OZPN rocznika 2006, przygotowującą się do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego, z Odry powołani zostali Maciej Kucharuk, Paweł Maciak, Tomasz Marciniak, Marcel Białowąs, Alan Dziura, Mateusz Stolarczyk, Radosław Wójcicki. Konsultacja odbędzie się 30.09.2018 (niedziela) o godzinie 10:00 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Prószkowie.

Wszystkim powołanym gratulujemy. Życzymy powodzenia!

foto: Mirosław Szozda