Nawet Święty Mikołaj jest za Odrą Opole! Podczas domowego meczu 2 grudnia (niedziela, 12.45) z Rakowem Częstochowa, Niebiesko-Czerwoni zapraszają Kibiców do udziału w akcji „Mikołaj jest za Odrą!”. Wszyscy fani, którzy przywdzieją w tym dniu czapki Św. Mikołaja, otrzymają 10-procentowy rabat na zakupy w Sklepie Kibica na stadionie, a na najlepiej przebranego Św. Mikołaja czeka… obiad z wybranym zawodnikiem Odry w opolskiej Restauracji Radiowej!

To będą prawdziwe piłkarskie mikołajki przy Oleskiej! Na fanów czeka w tym dniu wiele atrakcji, które klub będzie sukcesywnie ujawniał w swoich kanałach. W mikołajkową atmosferę wczuć się mogą również kibice, a także pokazać na trybunach, że… nawet Święty Mikołaj trzyma kciuki za Niebiesko-Czerwonych, oczywiście tych z Opola!

Założenie na mecz mikołajowej czapki gwarantuje 10-procentowy rabat w dniu meczu na zakupy w Sklepie Kibica na stadionie. Ale to nie wszystko! Warto dorzucić do czapki inne elementy stroju Świętego, bo do wygrania w konkursie z okazji mikołajek jest obiad dla zwycięzcy z wybranym przez niego zawodnikiem (a przy okazji “sława”, czyli wiele materiałów z wydarzenia w klubowych mediach), ufundowany przez Partnera Klubu – Restaurację Radiową.

Polowanie na Świętego!

Wystarczy zadbać o najciekawsze mikołajowe przebranie i wpaść „w oko” klubowego fotografa. O wynikach konkursu klub będzie informował w kolejnych dniach na swojej stronie facebookowej.