Celem Klubu Biznesu Odry Opole jest pomoc firmom, bez względu na ich wielkość czy branżę, w której działają. W tym celu wdrażane są nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim przedsiębiorcy łatwiej i szybciej mogą nawiązywać nowe kontakty biznesowe na terenie całego kraju.

Klub Biznesu, działający przy OKS Odra Opole, ma na celu integrację przedsiębiorców, którzy będą wspierali drużynę. Jednakże nie tylko klub sportowy będzie czerpał z tego korzyści. Klub Biznesu pomaga przedsiębiorcom w nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych oraz w sukcesywnym rozwijaniu ich firm.

Przedsiębiorcy z każdej branży mogą uczestniczyć w śniadaniach biznesowych, które są cyklicznie organizowane przez Klub Biznesu. Na owych spotkaniach przedstawiciele firm mają możliwość opowiedzenia o swojej działalności a także o tym, jakich kontaktów poszukują oraz z kim chcieliby nawiązać współpracę. Wtedy właśnie osoby obecne na spotkaniu mogą rekomendować sobie nawzajem konkretne firmy, dzięki czemu przedsiębiorcy od razu wiedzą, do kogo mogą się zwrócić z propozycją współpracy. Śniadania biznesowe są ogólnodostępne i może przyjść na nie każdy, kto prowadzi firmę, bez względu na to czy należy do klubu biznesu, czy nie.

Jednakże na osoby, które zdecydują się na wstąpienie do Klubu Biznesu czekają dodatkowe korzyści. Mogą oni brać udział w zamkniętych spotkaniach podczas których jest możliwość łączenia rozmów biznesowych z dobrą zabawą. Również i w tym przypadku główną rolę odgrywają rekomendacje firm.

Specjalnie po to, by jeszcze bardziej ułatwić klubowiczom nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, uruchomione zostały: platforma internetowa oraz aplikacja na telefony komórkowe. Dzięki tym nowoczesnym narzędziom klubowicze mogą w zaciszu biura lub domu odnaleźć przedsiębiorców, którzy są członkami Klubów Biznesu z innych polskich miast oraz dokonywać transakcji on-line. Na tym jednak nie koniec. Klubowicze mają również możliwość reklamowania swoich produktów i usług w ogólnopolskim newsletterze, w mediach społecznościowych lub w webinarach, w których udział brać będą klubowicze ze wszystkich piętnastu Klubów Biznesu.

Takie nowoczesne formy promocji dużo bardziej niż tradycyjna reklama przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów lub usług oraz rozpoznawalności marki. Głównie dlatego, że trafiają do odpowiedniej grupy docelowej, czyli innych przedsiębiorców. Ponadto rozwiązania promocyjne proponowane przez Klub Biznesu są znacznie tańsze niż zatrudnienie przedstawiciela handlowego.

Każdy przedsiębiorca, który chciałby zareklamować swoja firmę, nawiązać nowe kontakty, rozwinąć swoją firmę oraz dowiedzieć się jak działa Klub Biznesu może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w piątek 16 lutego o godz. 9.00 w Centrum Rozrywki Kubatura (Opole ul. Oleska 102).

Więcej informacji u koordynatora Klubu Biznesu Odry Opole – Jacka Łągiewki (tel. 668 042 502)