Sobotni mecz z GKS-em Katowice był dla Krzysztofa Janus już 104. ligowym występem w niebiesko-czerwonych barwach. Z okazji przekroczenia stu meczów dla Odry, otrzymał od Klubu pamiątkową koszulkę.

Nasz pomocnik trafił do Odry przed sezonem 2017/18 i z miejsca stał się jej podstawowym zawodnikiem. W swoim debiutanckim sezonie wystąpił we wszystkich 34. spotkaniach ligowych, w tym 31. razy w podstawowym składzie. W trakcie tych spotkań siedmiokrotnie pokonał bramkarzy rywali oraz zaliczył jedną asystę.

W drugim sezonie gry przy Oleskiej 51 uzbierał łącznie 31. gier w trakcie których strzelił 6. bramek i zanotował tyle samo asyst.

W sezonie 2019/2020, również był pierwszym wyborem zarówno u trenera Dietmara Brehmera jak i Piotra Plewni. W tamtym sezonie zagrał w 29. spotkaniach strzelając jedną bramkę i notując trzy asysty.

W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich 10. spotkaniach. Strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

W swoich dotychczasowych 104. spotkaniach Krzysztof strzelił dla Odry 17. bramek oraz zaliczył 11. asyst. Ponadto w naszym zespole wystąpił również w 5. meczach Pucharu Polski.