Życie pisze najlepsze scenariusze. Przekonał się o tym pomocnik naszego zespołu Stanislav Hreben, który 6 grudnia zadebiutował w I drużynie Odry i spełnił jedno ze swoich marzeń.

22-letni ukraiński pomocnik trafił do Odry pod koniec lipca tego roku w niezwykłych okolicznościach, o których już pisaliśmy.

Zgodnie z zapowiedziami Staszek rozpoczął sezon w II zespole Odry na IV-ligowych boiskach. Pochwalić się może okazałym bilansem 7 goli w 13 meczach, „zarobił” też 1 żółtą i 1 czerwoną kartkę. Stanislav był kluczowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Adama Berbelickiego, a świadczy o tym fakt, że 6-krotnie wybrany został bohaterem meczu II zespołu Odry. Przez cały ten czas trenował z I zespołem pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego pod przewodnictwem Piotra Plewni. Czekał na moment, w którym zadebiutuje na pierwszoligowych boiskach i moment ten nastąpił w doliczonym czasie meczu z Sandecją. Staszek zastąpił Mateusza Marca, a po chwili przeprowadził lewą stroną rajd i już miał składać się do strzału, gdy w ostatniej chwili obrońca zabrał mu piłkę. Kilka sekund później arbiter zakończył zwycięskie spotkanie, które młody chłopak z Ukrainy zapamięta na długo. W końcu marzenia nie spełniają się codziennie.