Firma Sotima została Partnerem najbliższego domowego meczu Odry z RTS Widzew Łódź.

Firma Sotima od wielu lat działa na rynku sportowym. Sotima jest przedstawicielem firm SIXTUS, XENOFIT, ETHICSPORT, THERMALIS i ULTIMATE PERFORMANCE – Medycyna Sportowa. W swoim szerokim asortymencie posiadają także produkty innych firm.

XENOFIT to firma będąca częścią niemieckiego koncernu farmaceutycznego VERLA-PHARM słynącego z produkcji najwyższej jakości produktów magnezowych. Odżywki Xenofit przeznaczone są dla sportowców wyczynowych oraz osób prowadzących sportowy tryb życia. Charakteryzują się znakomitą jakością i są przyjazne dla układu pokarmowego. Xenofit jest od wielu lat oficjalnym dostawcą odżywek do wielu klubów i związków sportowych w całej Europie.

ETHICSPORT to wiodąca marka spełniająca potrzeby żywieniowe sportowców, posiadająca w swojej ofercie gamę suplementów diety stosowanych w celu wspierania organizmu sportowca na wszystkich etapach jego wysiłku.

ULTIMATE PERFORMANCE – Sport Medicine, to angielska firma produkująca taśmy do tapingu sportowego i medycznego (rehabilitacji), oraz inne akcesoria medycyny sportowej.

Firma SOTIMA, będąca wyłącznym przedstawicielem w Polsce w/w firm oferuje najwyższej jakości produkty, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Sotima jest obecna na rynku od 25 lat i wiedzą jak ważne jest profesjonalne wsparcie kompetentnego partnera. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało współpracą z wieloma klubami sportowymi i reprezentacjami w różnych dyscyplinach sportów. Zaopatrują również sklepy, hurtownie oraz ośrodki SPA.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

SOTIMA S.C.

45-593 Opole, ul. Wschodnia 4

tel. / fax +48 77 45 81 696

e-mail: sotima@sotima.pl