Opolanie ponieśli porażkę na boisku lidera grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów.

Juniorzy Odry zawitali w sobotę na teren, z którego wcześniej wszystkie sześć zespołów wyjeżdżało z pustymi rękami. I – niestety – dołączyli do tego grona, tracąc w starciu z liderem trzy gole, samemu nie strzelając ani jednego, mimo że do przerwy mogli mieć nadzieję na korzystny wynik. Po pierwszej połowie było bowiem 0:0. Między 50. a 52. minutą losy meczu zpstały jednak rozstrzygnięte.

Niebiesko-czerwoni odrobinę spadli w tabeli grupy zachodniej CLJ. Są aktualnie na 13. miejscu z dorobkiem 10 punktów. Za tydzień, w niedzielę, podopieczni Grzegorza Zmudy podejmą Zagłębie Lubin.