Skra w tym sezonie: najmniej strzelonych bramek (16), najwięcej porażek (16), najgorszy bilans bramkowy (-25). Porażka w Opolu jesienią.

To wszystko już było, teraz się liczy co w sobotę na “Lorecie”. Skra wiosną mecze adekwatne do pozycji w strefie spadkowej przeplata doskonałymi.
Potrafili wygrać z dużo wyżej notowanymi – Podbeskidziem Bielsko-Biała, Zagłębiem Sosnowiec, czy Arką Gdynia. W pojedynku o „6 oczek” pogrążyli Sandecję Nowy Sącz.

Niebiesko-czerwoni do meczu przystąpią osłabieni brakiem zawieszonego za czerwoną kartkę Borjy Galána, ale zbudowani dwoma zwycięstwami z rzędu (niektórzy serię nazwali „pogromem GKS-ów”). Wyższość Odry uznać musieli piłkarze GKS Katowice i GKS Tychy.

Tę niecodzienną zapowiedź skończymy przywołaniem wiosennej serii meczów Odry rozgrywanych z rywalami z województwa Śląskiego – 10 punktów na 12 możliwych do zdobycia. Trzy zwycięstwa i remis z Podbeskidziem. Plan jest klarowny – zdobyć Loretę i wrócić do Opola z tarczą.

KS Skra Częstochowa – OKS Odra Opole

28 kolejka Fortuna 1 Liga, 22.04.2023 godz.: 15:00

Kurs w Fortunie na to, że Odra wygra wynosi 2,31. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w –> LINK

Fortunaa online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.