Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona Partnerów naszego Klubu dołącza SELT.

Osiągane wyniki sportowe oraz stała profesjonalizacja Odry Opole jest pozytywnie oceniana w środowisku opolskiego biznesu. Fakt ten, stwarza możliwość nawiązywania współpracy m.in. z największymi firmami z terenu Opolszczyzny, prezentującymi najwyższą jakość oferowanych produktów. Niewątpliwie, powyższe charakteryzuje naszego nowego Partnera.

Działająca od ponad 40 lat opolska firma SELT, jest jednym z wiodących europejskich producentów osłon przeciwsłonecznych. Pergole, Żaluzje, Refleksole, Markizy i Sunbreaker produkowane przez SELT docenili klienci w wielu krajach Europy i Azji, a także w Australii. SELT posiada 4 lokalizacje na terenie Opola, w których zatrudnionych jest ponad 500 pracowników. W bieżącym roku ruszy także działalność w nowej hali produkcyjnej w Rogowie Opolskim.

Firma regularnie wprowadza nowe produkty, odpowiadając na oczekiwania klientów i wciąż zmieniający się rynek. Znajdując optymalne i indywidualne rozwiązania dla każdej powierzchni, wykorzystuje kreatywność konstruktorów współpracujących z architektami i projektantami. SELT gwarantuje dbałość o każdy detal, dysponując własnym parkiem maszynowym, odlewnią aluminium i lakiernią proszkową. Wszystkie procesy odbywają się zgodnie z najwyższymi normami środowiskowymi, większość używanych materiałów podlega w 100% recyclingowi. 

Wybierając osłony przeciwsłoneczne z logo SELT, decydujecie się Państwo na rozwiązania bazujące na nowoczesnym zapleczu technologicznym i wieloletnim doświadczeniu. Korzystanie ze słońca na własnych warunkach – nasze produkty sprawiają, że stało się to możliwe.

Kontakt:
Selt Sun Protection Systems
45-315 Opole ul. Głogowska 24a
Tel: 77 400 21 00
E-mail: selt@selt.com