Środkowy pomocnik Sebastian Bonecki od rundy wiosennej sezonu 2020/2021 występował będzie w Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

Nowy nabytek klubu z Niecieczy, trafił do Odry 28 lutego 2018 roku z Zagłębia Lubin, którego jest wychowankiem. Zadebiutował 2 marca 2018 r. w wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica. Z czasem wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie niebiesko-czerwonych. Już w sezonie 2019/2020 stał się kluczowym zawodnikiem naszego zespołu. W sumie w barwach Odry rozegrał 86 spotkań, w których zdobył 7 goli.

Zawodnikowi w czerwcu kończył się kontrakt z Odrą. To był ostatni moment, w którym klub mógł zarobić na sprzedaży zawodnika, więc działacze zgodzili się na wytransferowanie „Bonego” już zimą do lidera Fortuna 1 Ligi.
Zespół z Niecieczy ma 10 punktów przewagi nad wiceliderem ŁKS-em Łódź i 3. w tabeli Górnikiem Łęczna. Wiele wskazuje, że w kolejnym sezonie będziemy mogli zobaczyć Sebastiana w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

W poprzednich dwóch oknach transferowych aż 3 piłkarzy Odry trafiło do klubów Ekstraklasy: Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Patryk Janasik (Śląsk Wrocław) i Mateusz Czyżycki (Warta Poznań).

Sebastianie dziękujemy Ci za godne reprezentowanie naszego klubu, zdrowie i serce zostawione na murawie.

Życzymy Ci dużo zdrowia, wywalczenia miejsca w wyjściowej „11” oraz awansu do Ekstraklasy.