Nasza drużyna juniorów niestety wróciła ze Szczecina bez punktów, ulegając drużynie, która przed tą kolejką była w tabeli sklasyfikowana niżej od opolan.

W niedzielne wczesne popołudnie w Szczecinie padło ponad pół tuzina goli. Odra prowadziła 2:1, by do przerwy schodzić przy wyniku 3:2 dla gospodarzy. Jeszcze w 69. minucie nasi juniorzy doprowadzili do remisu, ale w 82. minucie Salos wyprowadził decydujący cios i to on mógł świętować zwycięstwo nr 3 w tym sezonie.

Niebiesko-czerwoni w tabeli grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów osunęli się już na 14. – trzecie od końca – miejsce, mając 10 punktów po 15 kolejkach. Nietypowo, bo już w najbliższy piątek, nasi juniorz w ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej, zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice.