Firma ta mająca siedzibę we Wrocławiu jest ósmą, która dołączyła do naszego Klubu Biznesu. Realizuje ona i dostarcza kompleksowe usługi medyczne dla osób fizycznych, małych i średnich firm oraz korporacji.

W ramach produktu S7Health oferuje pakiet usług medycznych umożliwiający m. in. dostęp do: lekarzy, lekarzy specjalistów, badań, rehabilitacji w sieci 1000 prywatnych placówek medycznych w Polsce. Dla pacjentów to koniec z kolejkami do rejestracji, lekarzy, badań i sprzętu. Dla poszczególnych firm to wdzięczność pracowników za ochronę medyczną, postrzeganą jako najlepszy benefit pozapłacowy, ponadto pakiet medyczny skutecznie zmniejsza rotację pracowników, jak i też jest to dodatkowa zachęta podczas rekrutacji.

S7Health oferuje Platformę Medycyny Pracy. To narzędzie online organizujące całościową obsługę medycyny pracy w firmie. Platforma to przede wszystkim zebrane w jednym miejscu dane i dokumenty związane z medycyną pracy oraz stałe monitorowanie całego procesu: m.in. przypominanie o wymaganych badaniach przed końcem ich okresu ważności, generowanie indywidualnych skierowań na badania, porządkowanie wszystkich dokumentów związanych z medycyną pracy. Ułatwia prace kadrowej i oszczędza czas pracodawcy.

Inna oferowana propozycja to Concierge medyczny (indywidualny opiekun medyczny)

dla klientów premium. Unikalna usługa na rynku medycznym – indywidualny opiekun medyczny do zadań specjalnych, który prowadzi całą logistykę leczenia, aż do wyleczenia.

Firma udostępnia klientom całe know-how medyczne, pomaga zdefiniować i kompleksowo rozwiązać problem przeprowadzając pacjenta przez zawiłości rynku medycznego. Concierge medyczny współpracuje z placówkami medycznymi, okołomedycznymi oraz medycyny naturalnej.

Z oferty S7Health korzystają już m.in. takie firmy jak: Philips, PGNiG Termika, Tabak Polska czy Adamietz

Skąd decyzja o współpracy z Klubem Biznesu Odry Opole? Otóż dla S7Health współpraca z klubami sportowymi oraz klubami biznesu przy klubach sportowych, jest spójna ze strategią firmy. Jej przedstawiciele są przekonani, że wiele lokalnych firm zainteresuje się ofertą i korzyściami jakie daje współpraca. Rozwiązania jakie oferuje S7Health są pionierskie. S7Health to znacznie więcej niż prywatna abonamentowa opieka medyczna, a przez przynależność do klubu biznesu Odry Opole jest nadzieja, że przekona się o tym wiele osób.

 

Kontakt do S7Health

S7Health sp. z o.o.

  1. Orląt Lwowskich 20D

53-605 Wrocław

 

www.s7health.pl

sekretariat@s7health.pl

71 342 88 41